Kontakt

 

 

Oskar Mineur
Tf. chef
0152-290 79
0727-20 54 78
oskar.mineur@strangnas.se

 

Bild på Anna Berg

Anna Berg
Marknadsföringskoordinator
0152-297 24
anna.berg@strangnas.se

 

 

Gassan Abood 
Projektledare New Bright Future
0152-290 66
gassan.abood@strangnas.se

 

 

Embla Loberg
Café Campus
0152-295 80
embla.loberg@strangnas.se

 

 

 

              

 Bild på Nathalie Nylen

Nathalie Nylén
Community & innovationsmanager
0152-290 74 
0733-52 22 93
nathalie.nylen@strangnas.se

 

 Bild på Hanna Gustavsson

Hanna Gustafsson
Ekonomiadministratör
0152-297 21
0708-42 92 21
hanna.gustavsson@strangnas.se

 

 

 

Magnus Lernström
Service
0152-297 00
0721-45 35 19
magnus.lernstrom@strangnas.se

 

Foto: Helena Wildros


Besöksadress

Strängnäs Business Park
Honnörsgatan 2A
645 35 Strängnäs

Tel: 0152 - 297 00
E-post: 
sbp@strangnas.se

Fakturaadress

Strängnäs kommun
Fakturacentralen 
Box 16
645 21 Strängnäs

Referenskod: 11 15 10

Postadress

Strängnäs Kommun
Strängnäs Business Park
645 80 Strängnäs

Kontakta oss

Ditt namn (obligatorisk):

 

Din e-post (obligatorisk):

   

Ämne:


Meddelande: